Archiwum aktualności:

Seminarium w Sztokholmie - 27-29 września 2015r.

W piątek o 6.00 wystartowaliśmy z lotniska w Gdańsku na seminarium w Sztokholmie. Po godzinnym locie dotarliśmy do Skavsta, skąd odebrał nas Shihan Brandon Denito, zapakował nas w samochody i po przejechaniu 100 km znaleźliśmy się w centrum stolicy Szwecji. W dojo czekała na nas pełna lodówka – będąc pod wrażeniem gościnności naszego gospodarza przystąpiliśmy do śniadania. Po śniadaniu mieliśmy okazję trochę odespać zarwaną noc, skorzystać z łazienki gdzie czekały na nas ręczniki, żel pod prysznic i pasta do zębów. Pierwszy trening poświęcony był na Kick boxing. Następny punkt programu to oczywiście obiad w azjatyckiej restauracji. Znów czas na relaks i drugi piątkowy trening. Wieczór minął nam na spacerze i moszczeniu sobie legowiska – nocowaliśmy w dojo. W sobotę odbyły się dwa treningi. Jeden z nich poprowadził shihan Robert Wiklund 5 Dan. Obiad tym razem zjedliśmy na przedmieściach Sztokholmu – i znów dała nam o sobie znać gościnność shihan. Sobotni wieczór to znów spacer po Sztokholmie – trafiliśmy na paradę zabytkowych  i nie koniecznie zabytkowych samochodów, oraz dyskoteka w dojo. Ostatni dzień czyli niedziela to tym razem jeden trening – znów mieliśmy okazję poćwiczyć z shihan Robertem Wiklundem oraz zwiedzanie centrum Sztokholmu. Ostatnia noc w dojo z niedzieli na poniedziałek i trzeba było wracać.

Wszyscy byliśmy pod wrażeniem Sztohkolmu (pogoda dopisała), przytulnego i bardzo funkcjonalnego dojo oraz przede wszystkim ogromnej gościnności shihan Brandona Denito. Oczywiście mieliśmy też okazję  solidnie potrenować i poznać wiele nowych osób.

W seminarium z naszej strony udział wzięli: Marzena, Alicja, Magda, Patryk, Piotrek, Jędrzej, Andrzej, Wojtek, Paweł, Jacek, Bartek, Staszek, Marek

DZIĘKUJEMY SHIHAN!!!!