Archiwum aktualności:

XI Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Rumi - 7.12.2019r.

Zawody odbyły się w dniu 7grudnia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Rumi ul. Rodziewiczówny 10. Rozegrano 3 konkurencje – układy ido geiko, kata i kumite, w których udział wzięło 41 zawodników z 4 klubów z Chwaszczyna, Gdyni, Gdańska i Pruszcza Gdańskiego.
Skład sędziowski: Stanisław Łukowski, Bartosz Engel, Arkadiusz Chronowski, Wojciech Błażejczyk, Andrzej Młynarczak, Łukasz Brzeziński, Michał Banaczkowski, Sekretariat zawodów prowadził Marek Wilusz. Zwycięscy poszczególnych kategorii otrzymali medale oraz dyplomy. W klasyfikacji drużynowej wręczone zostały kierownikom ekip puchary.

Wyniki
układy
łączona do 8 lat
1. Aleksander Romik PG
2. Tomasz Jóźwik PM
3. Sonia Jakubowska GD

Kata
dziewczęta do 10 lat
1. Jagoda Nagórska GD
2. Karina Butenko PM
3. Emilia Wesołowska GD

chłopcy do 10 lat
1. Konrad Wasiuta GD
2. Norbert Lewandowski GD
3. Krzysztof Neumann GD

łączona do 12 lat
1. Anna Szanel PM
2. Bruno Ramutkowski GD
3. Mikołaj Markowski GD

chłopcy do 16 lat
1. Cezary Truszkowski GD
2. Oskar Kleszczewski PM
3. Jakub Igielski GD

dziewczęta do 16 lat
1. Aleksandra Szanel PM
2. Zofia Wyganowska PM

kumite

dziewczęta 8 lat
1. Karina Butenko PM
2. Marta Wenzerska PO

dziewczęta 11 lat
1. Oliwia Kaszubowska GD
2. Natalia Zduniak GD

chłopcy 10 lat
1. Krzysztof Neumann GD
2. Konrad Wasiuta GD
3. Kuba Gawinkowski PM
4. Radosław Płotka PO

chłopcy 12-13 lat
1. Cezary Mach PM
2. Mateusz Aranowski PO
3. Iwo Ziółkowski PO

chłopcy 14 lat - 60 kg
1. Oskar Kleszczewski PM
2. Aleksander Banaczkowski PO
3. Nikolas Kościelski PM

chłopcy 14-16 lat łączona + 60 kg
1. Igor Opoczka GD
2. Aleksandra Szanel PM
3. Szymon Sadowski GD

chłopcy 16 lat open
1. Filip Pałyga PM
2. Cezary Truszkowski GD

senior open
1. Marcin Krause PO
2. Rafał Lihs PO

Klasyfikacja drużynowa

1. Gdyński Klub Kyokushin-kan Karate-do GD
2. Pałac Młodzieży w Gdańsku PM
3. Pomorska Szkoła Walki FITHER PO
3. Klub Sztuk i Sportów Walki KANKU PG