Archiwum aktualności:

Zimowy Obóz Karate Kowary 2010

iwonicz-304    

termin: 12-19 luty 2010

Obóz zaczyna się w dniu 12.02 – wyjazd autokarem ok., godz. 20.00, powrót 19.02  ok. godz. 7.00 rano

 

 

 

 

 

Zakwaterowanie: Kowary: niewielka miejscowość w województwie dolnośląskim, na pograniczu Karkonoszy – miejsce zakwaterowania. Adres strony ośrodka - http://www.victoria.ta.pl. Ok. 10 km od Karpacza – tam będziemy korzystać z tras zjazdowych.

 

Pokoje 4 osobowe. Łazienki na korytarzu.

 

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Koszt: 620 zł – obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, korzystanie z obiektów ośrodka, dojazd na stoki narciarskie, naukę jazdy pod okiem instruktora, udział w zajęciach, opiekę medyczną i instruktorską, ubezpieczenie, zwiedzanie Kowar i Karpacza,  kulig, przejazd autokarem z Trójmiasta do Kowar i z powrotem.

 

Cena nie obejmuje kosztu wypożyczenia sprzętu narciarskiego i wyciągów.

Koszt wypożyczenia kompletu narciarskiego lub snowboardowego za 6 dni – ok. 100 zł

Koszt karnetu 100 zjazdów na trasie dla początkujących (wystarczy na 6 dni) – 100 zł

 

Miejsca można rezerwować do 10 grudnia wpłacając zaliczkę w wysokości 100 zł, druga rata w wysokości 200 zł płatna do 10 stycznia 2010, pozostała kwota najpóźniej w dniu wyjazdu.  

 

Program: zajęcia karate, dla początkujących - nauka jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem, oddzielny program narciarski dla umiejących jeździć , kulig, zwiedzanie Kowar i Karpacza, .

 

Warunki uczestnictwa: w obozie mogą brać udział członkowie klubu jak również osoby towarzyszące i nie związane z klubem. W przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest zgoda opiekunów prawnych. Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie KARTY KWALIFIKACYJNEJ.