Archiwum aktualności:

Turniej Young Oyama Cup w Bydgoszczy

W sobotę, 28 listopada 2020r., trzy osobowa reprezentacja naszego klubu wzięła udział w V Międzynarodowym Turneju Young Oyama Cup w Bydgoszczy.
W konkurencji kata Konrad Wasiuta zdecydowanie wygrał swoją kategorię i zdobył złoty medal. Swoją bardzo dobrą dyspozycję potwierdził w kumite, gdzie wygrał pierwszą walkę i nieznacznie przegrał w finale, tym samym zajmując drugie miejsce. Igor Opoczka tradycyjnie w tych zwodach stanął na drugim stopniu podium. W drodze do finału wygrał dwie walki z zawodnikami o znacznie lepszych warunkach fizycznych. W finale niestety przegrał, co nie zmienia faktu, że mógł się cieszyć ze srebra. Trzecia nasza zawodniczka, Oliwia Kaszubowska w kumite przegrała po wyrównanym pojedynku swoją pierwszą walkę i odpadła z dalszej rywalizacji. Nasz klub reprezentował również sensei Marek Wilusz jako sędzia oraz Janusz Opoczka w roli sekundanta.